USŁUGI

Co może być użyteczne w architektonicznej wizualizacji 3D projektów domów?

Tworzymy wizualizacje 3D

Budując dom każdego rodzaju trzeba mieć jasność o wyniku ostatecznym. Stworzyć jakościowy, objętościowy, trójwymiarowy obraz budynku pomoże wizualizacja 3D domu. Można to zrobić na etapie projektowania. Za pomocą specjalizowanych programów można stworzyć jakościowy, objętościowy obraz budynku. Przy tym można także modelować trójwymiarowy obraz, odzwierciedlający otaczający krajobraz, pogodę, a nawet porę dnia.

Wizualizacja 3D w stadium początkowym projektu pomoże się zdecydować z wyborem materiału domu. Na przykład, wizualizacja domów drewnianych da możliwość porównać jak będzie wyglądać dom z beli i z kłód oraz pozwoli zamawiającemu dokonać wyboru.

Z pomocą wizualizacji domów można nawet porównać osobne konstrukcje różnych typów, na przykład dom typu karkasowego czy budynek z pianobloku. Najnowsze technologie pozwalają stworzyć idealny budynek, w którym każdy element będzie pasował do Pańskiego gustu. Aby dowiedzieć się więcej na temat tworzenia projektów trójwymiarowych Pańskiego domu lub zamówić jeden z nich, skontaktuj się z naszym studio wizualizacji 3D.